— KÁVA PRO VAŠI SPOLEČNOST —

Potřebujete pro svou firmu, kancelář či restauraci výbornou kávu včetně kompletního servisu? Naše pražírna Vám nabízí několik variant spolupráce.

Kávu od nás odebírají mimo jiné restaurační provozy, bary, kávoví nadšenci.. Pro firmy je připraven kávový program. Dovedeme udělat kávu dle přání zákazníka a opatřit jí jeho logem. Dovedeme namíchat jedinečnou směs kávy jen podle přání zákazníka. K dispozici máme různé druhy obalů - třívrstvé sáčky, papírové sáčky, krabičky, plechovky, dárkové balení. Experimentujeme s farmářskými a speciálními kávami z celého světa. Kávu dovedeme zabalit i jako mletou, nebo jakkoli dle požadavku zákazníka.

— Jsme NEBE-SKY —

Proč zvolit naše služby?

Jsme milovníci kávy a pražení je naše vášeň. Od roku 2012, kdy jsme se pražením začali intenzivně věnovat, nám stále zůstává stejné nadšení pro výbornou kávu a její proces od plantáže až do vašeho šálku. Stále však zlepšujeme technologie a zefektivňujeme naší práci s kávou. Záleží nám na kvalitě a na dobré chuti. Záleží nám na Vás, jakožto našich zákaznících.


Individuální přístup

Kávu dodáváme desítkám firem. Ke každé vedeme individuální přístup a pro každou produkujeme vlastní, originální směs. Pokud hledáte kávu
s profesionální péčí, jsme tady
pro Vás právě my.

Uděláme vám směs na míru

Máte jasnou představu o tom, jak má chutnat káva? Nebo chcete poznávat nové chutě? Jsme schopni vám udělat kávu přímo
na míru. Pro vaší kancelář, restauraci, nebo třeba jenom tak, pro radost.

Kávu s pravidelností rozvážíme

Abychom zajistili stoprocentní čerstvost kávy, dodáváme ji v pravidelných závozech přímo do vašeho podniku.

Kvalitní suroviny

Kvalita vstupní suroviny je naprostým meritem naší pražírny. Kávu pro Vás připravujeme z těch nejlepších 
zrn z celého světa. 

Technologie

Naše káva při pražení prochází jen těmi nejlepšími přístroji. Spolupracujeme s izraelským výrobcem pražiček Coffee-Tech Engeneering.

Péče pražiče

S naším pražičem kávy Ivanem Laudou máte jistotu, že se kávě dostane té nejlepší péče ještě předtím, než doputuje do vašeho šálku.

— VARIANTY SPOLUPRÁCE —

VARIANTA 1

Jednorázový odběr kávy - při odběru:
10 kg - sleva 5%  /  20 kg -sleva 10%  /  30 kg - sleva 15%  /  40 kg - sleva 20%

Aby byla káva vždy stoprocentně čerstvá, je možné využít jednorázové předfakturace /vytvoření kreditu/ a poté Vás budeme zavážet až do vyčerpání Vašeho kreditu tak, jak budete potřebovat.

VARIANTA 2

Zapůjčení špičkového kávovaru Saeco Aulika TOP RI včetně servisu do Vašeho podniku. Při pronájmu kávovaru platí pevná cena 485,- Kč bez DPH za 1 kg kávy Smaragd, nebo kávy dle dohody. Za zapůjčení kávovaru bude nájemce účtovat nájem v závislosti na měsíčním odběru kávy:

5 kg- 2000,- Kč  /  10 kg - 1500,- Kč  /  15 kg - 1000,- Kč  /  20 kg - 500,- Kč  /  25 kg- 0,- Kč

Při podpisu smlouvy bude požadovaná vratná kauce 20 000,- Kč bez DPH. Tato kauce bude po 12 měsících vrácena.


Kávu dodáváme v pravidelných závozech. Kávu vám při individuálním závozu dodáme zdarma, pokud Vaše objednávka bude alespoň 4 kg kávy.

U obou variant je možné provádět fakturaci dle zákona o daních a příjmu (§ 25 odst. 1 písm. t). Předmět do 500,- Kč bez DPH označený logem firmy je daňově uznatelný výdaj včetně nároku na odpočet DPH.

Na požádání připravujeme dárková balení kávy

Spolupráce? Dotaz? Kontaktujte nás.

— Objednejte si naše služby —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.