— Směsi —

AMETYST - 100% arabica

Naše kavárenská směs sestavená z dvou amerických a jedné africké arabiky. Káva má střední aciditu,kořenito květinové aroma a nasládlou chuť, připomínající kakao a lískový oříšek se stopami citrusů. Výborná jako espresso i filtrovaná káva.


SAFÍR - 85% arabica 15% robusta

Tuto směs nám míchá v italském Terstu Edi Bieker, uznávaný odborník na kávu. Vyvážená směs výběrových káv. Káva má malou kyselost, v chuti můžeme najít mandle, kakao a marcipán. Výborně se hodí pro espresso a cappuccino. Robusta dává kávě sílu, hutnost a cremu.


SMARAGD - 80% arabica 20% robusta

Naše kavárenská směs, která chutná snad každému. Výborně sladěný poměr arabiky a robusty nám dává kávu, která má sílu, pevné tělo a nádhernou cremu. Směs je sestavena z amerických a afrických arabik doplněných promývanou indickou robustou. V chuti najdeme oříšek, kakao, hořkou čokoládu a mandle, v kombinaci s mlékem vystupuje jako dominanta marcipán. Káva je vhodná pro přípravu espressa a cappuccina.


RUBÍN - 75% arabica 25% robusta

Tuto směs nám míchá v italském Terstu Edi Bieker, uznávaný odborník na kávu. Je to vyvážená směs káv pražená italským stylem. Káva má pevné tělo,hutnost, sílu a tmavší bohatou cremu. V chuti můžeme najít hořkou čokoládu a kandované ovoce. Výborná pro espresso a cappuccino.


HEMATIT - 50% arabica 50% robusta

Směs káv, vyznačující se pevným tělem s téměř utlumenou kyselostí. V chuti najdeme mandle, hořkou čokoládu doplněnou chutí pudinkového koláče. Hematit je naše nejsilnější káva s vyšším obsahem kofeinu, je vhodná pro přípravu espressa a cappuccina.